TV - DVB-T2 - AV technika

Poradenství a instalace v oblasti AV techniky, TV, DVB-T2

Zapojíme a nainstalujeme televizor, přijímač DVB-T2, audio systém, pomůžeme s výběrem dalších zařízení, které lze zapojit do moderních televizorů či AV techniky.

 

Speciální nabídka: Instalace a přijmač DVB-T2 za akční cenu 1499 Kč.

Balíček obsahuje: Set-top-box Maxxo HD DVB-T2 + instalaci technika v místě bydliště (Praha 6 - Suchdol a okolí do 5km, ostatní dle dohody)

Maxxo HD DVB-T2
Tento multimediální Set-top-box vám umožní sledovat TV programy i po přechodu na nové vysílání T2 HEVC 265. Už dnes ale můžete mít všechny programy ČT v HD kvalitě a ostatní programy v lepší kvalitě něž dosud. Získáte i skvělý Dolby Atmos zvuk a spoustu radiových stanic v digitální kvalitě. Na čelním panelu je umístěn USB port pro přehrávání multimediálního obsahu nebo připojení vašeho bezdrátového adaptéru.. Potěší též pokročilé funkce, jako Time shift či podpora Full HD rozlišení. Připojte se k internetu přes LAN port a bavte se sledováním obsahu na Youtube.

Porty: 1 x USB 2.0, 1 x RF vstup, 1 x RF Loop Through, 1 x HDMI, 1 x SCART, 1 x RJ-45, 1 x koax

 

Speciální nabídka: Instalace a přijímač DVB-T2 za akční cenu 2499 Kč.

Balíček obsahuje: Set-top-box Alma iHD + instalaci technika v místě bydliště  (Praha 6 - Suchdol a okolí do 5km, ostatní dle dohody)

Alma iHD
Kromě příjmu volně vysílaných DVB-T a T2 kanálů, podporuje přijímač HEVC kodek a dekryptování kódovaných kanálů systémem Irdeto. Plná podpora hybridní televize HbbTV od března 2018. Přijímač je vybaven funkcí Timeshift umožňující časový posun v nahrávce. Pro záznam oblíbených pořadů nabízí USB 2.0 port. Zařízení disponuje českým menu a EPG.

Porty: 1 x RF vstup, 1 x RJ-45, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x miniSCART, 1 x S/PDIF

TOPlist